Den lesní techniky 18.10.2017

V rámci dlouholetého partnerství s Městskými lesy Hradec Králové a.s.  jsme letos opět pomáhali  jako škola na Dni lesní techniky. Ten proběhl v sobotu 15.10.2017, a to  v prostorách u křižovatky U Vlka. Děvčata z  8.A - Barbora Vitáková, Eliška Vondráčková, Markéta Prouzová a Viktorie Rezková -  pomáhala na jednotlivých stanovištích dětské lesní naučné stezky, kde si malé či větší děti mohly vyzkoušet nejen praktické dovednosti, ale i teoretické znalosti o lese jako takovém. Pod rukama našich žákyň prošly stovky dětí, které byly velice zvídavé a šikovné.
Tímto bychom děvčatům chtěli poděkovat za výbornou reprezentaci školy na této mimoškolní akci a budeme se těšit na její další ročník, kterého se opět rádi jako škola zúčastníme.

Mgr. Magda Knapová