Vánoce ve škole 11.11.2019

Vánoce se kvapem blíží a my pro Vás máme nachystáno několik příležitostí, při kterých se na ně můžete slavnostně naladit.

• 26. listopadu od 15:00 v mateřské škole mohou rodiče, prarodiče či sourozenci přidat ruku k dílu a ve Vánoční dílně vytvořit společně se svými dětmi krásné adventní věnce.

• Ty se pak budou porodávat společně s výrobky žáků základní školy na tradičních Vánočních trzích 27. listopadu od 16:00 ve školní tělocvičně. Utržené peníze připadnou přímo jednotlivým třídám. Těšit se můžete jako vždy na úvodní představení, koledy, drobné občerstvení a hlavně přátelskou předvánoční atmosféru.

• 10. prosince od 17:00 bychom vás chtěli pozvat na Vánoční akademii, kde Vám naši žáci předvedou svůj talent při vánočních vystoupeních.

• Těsně před Vánoci Nás čeká Vánoční pečení, kdy ve středu 18. prosince s žáky v rámci projektového vyučování pečeme Vánoční cukroví a ve čtvrtek 19. prosince pak cukroví prodáváme.

Těšíme se na Vás a přejeme krásný předvánoční čas!