Elektronická Žákovská knížka 03.09.2018

Vážení rodiče,
od 01. 09. 2018 budou žáci 6. – 9. ročníku používat Elektronickou žákovskou knížku, která je součástí elektronického systému Bakaláři. Podrobné informace dostanete na třídních schůzkách 20. 09. 2018

Výhody elektronické žákovské knížky:

zápis známek, vážený průměr (okamžitý přehled rodičů o prospěchu žáka)
zápis slovního hodnocení (pochvaly, poznámky)
oboustranná komunikace mezi rodičem a školou
pro rodiče online přístup ke klasifikaci
pro žáka online přístup ke klasifikaci
informace o akcích školy
pohodlný přístup ke všem funkcím z počítače, tabletu i mobilu (OS Android)
intuitivní ovládání aplikace

Omlouvání žáků (lékař, nemoc, rodinné důvody…)
Najedete myší na záložku Komens, kliknete na Poslat zprávu, kliknete na Obecná zpráva a vyberete Omluvení absence (automaticky se nastaví třídní učitel a vy pouze napíšete důvod a délku absence a samozřejmě vlevo dole kliknutím zprávu odešlete).

Průběžná klasifikace
Najedete myší na záložku Klasifikace a kliknete na Průběžná klasifikace (vpravo nahoře máte rozbalovací nabídku Zobrazit, zde si můžete nastavit podrobnější údaje o známkách jako je např. typ známky, váha známky…).

Informace o chování žáka
Aktuální zprávy se vám zobrazí na úvodní obrazovce. Přehled všech zpráv naleznete pod záložkou Komens › Přijaté zprávy.