Jablíčkový den

Škola není jen povinnost, ale může být i radost Po prvních týdnech ve škole dětí znají první písmenka, čtou slabiky a tvoří slova, v matematice začínají počítat příklady a píší první písmena a tak jsme dnes pracovali trochu „jinak“.
     Dnes byla třída vyzdobena jablíčky a vše nachystáno na tento projektový den. Výstavka krásných a hlavně zajímavých jablíček, píseň: Koulelo se, koulelo…., pohybové hry, čtení slov v jablíčkách, vybarvování a lepení slov podle prvního písmene, jablíčkový  slabikový strom i jablíčková matematika, ale také otisky jablíčka a využití jemné motoriky při dalších činnostech bylo náplní tohoto dne.

J.Komárková