Otevření MŠ od 12. 04. 2021 08.04.2021

Informace k nástupu
1.    Mateřská škola Na Biřičce bude od 12. 4. 2021 zpřístupněna dětem, které jsou v posledním povinném předškolním roce vzdělávání a dětem rodičů z IZS.
2.    Zákonný zástupce dítěte, který spadá do skupiny zaměstnanců IZS předá vedení MŠ potvrzení od zaměstnavatele o výkonu zaměstnání, na jehož základě bude rozhodnuto o umožnění dítěti využívat provoz MŠ.
3.    Do budovy MŠ je zákonným zástupcům dětí vstup zakázán. Zákonný zástupce bude do předem určených prostor MŠ vpuštěn pouze po nezbytně nutnou dobu pro případnou pomoc dítěti při testování.
4.    Přítomnost dítěte v MŠ je podmíněna negativním výsledkem testu.
5.    Testování bude probíhat 2x týdně (pondělí, čtvrtek) v MŠ, případně ihned po nástupu dítěte do MŠ, pokud nastoupí v jiný den.
6.    Pokud bude dítě doprovázeno jinou osobou než zákonným zástupcem a bude chtít být daná osoba nápomocna dítěti při testování, je třeba předložit souhlas zákonného zástupce s touto skutečností.
7.    Na děti se nevztahuje povinnost nošení ochrany dýchacích cest při pobytu v MŠ.

Stránka pro rodiče

Instruktážní leták