Prázdninový provoz MŠ 27.05.2020

Vážení rodiče,

blíží se termín podání žádostí na prázdninový provoz 2020. Z důvodu ztížených podmínek přímé komunikace Vám zasíláme elektronický dotazník pro zjištění Vašeho zájmu o umístění dítěte v době letních prázdnin. Dotazník, prosím, vyplňte ZDE, a to i v případě, že zájem mít nebudete a odešlete nejpozději do 31. 5. 2020. Pokud přesto dotazník neodešlete, škola bude vnímat tuto skutečnost tak, že o umístění dítěte v době prázdnin zájem nemáte.

Z důvodu rekonstrukce MŠ Sluníčko (Štefánikova) předpokládáme o prázdninách zvýšený zájem o místění dětí průběžně ve všech mateřských školách našeho obvodu. Prosíme Vás proto o pečlivé zvážení nutnosti umístění Vašeho dítěte do náhradních mateřských škol. Zároveň upozorňujeme, že dojde k mísení dětí z různých mateřských škol a tím i k možnému zvýšenému riziku přenosu nákazy.

Rozpis termínů:

Do 31. 5. 2020 - vyplnit a odeslat dotazník
Od 10. do 11. 6. 2020 - doručit vyplněnou a podepsanou žádost do příslušné MŠ. Potvrzení lékaře není třeba. (Dodatečný příjem žádostí již mateřské školy nebudou provádět.)
Způsob doručení žádosti:
            datovou schránkou
            poštou
            emailem s platným elektronickým podpisem
            do schránky mateřské školy
17. 6. 2020 - Vám bude příslušnou školou emailem zasláno registrační číslo, pod kterým bude Vaše dítě evidováno, číslo účtu a variabilní symbol, pro účel platby (školného a stravného) na účty jednotlivých škol.
Do 26. 6. 2020 - nutná úhrada stanoveného školného a stravného na účty příslušných mateřských škol.

Předem Vám děkujeme za spolupráci, dodržení stanovených termínů a tím usnadnění složité administrace.

Mgr. Nicol Exnerová
vedoucí MŠ