Otevření MŠ 28.04.2020

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí zřizovatele od pondělí 04. 05. 2020 zahajujeme omezený provoz naší MŠ. Žádám vás, abyste umístění dítěte ve škole využili pouze v nezbytných případech.

Provoz mateřské školy je dočasně omezen od 7:30 do 16:00 hodin z důvodu personálního zabezpečení provozu mateřské školy a nezbytných hygienických opatření k zajištění bezpečnosti dětí. Je určen především rodinám, které nemají jinou možnost jak zajistit dohled nad svými dětmi.

Strava bude zajištěna stejně jako při běžném provozu.
POZOR!
Dětem, které do MŠ nebudou v tuto chvíli docházet, je nutné stravu odhlásit prostřednictvím internetových stránek www.strava.cz. Odhlašování stravy bude možné od 29. 04. 2020 od 10.00 hod. nejlépe do 30. 04. 2020 do 16.00 (z důvodu objednání a nákup surovin).

Veškeré informace, týkající vybavení dítěte a jeho docházky do MŠ, naleznete v přiloženém souboru.

Doporučení mohou být upravena v případě vyjádření MŠMT ČR.