Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví - koronavirus 10.03.2020

S účinností ode dne 11. března 2020 se zakazuje:

• osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů,
  • osobní přítomnost studentů na studiu na vysoké škole podle zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách), ve znění pozdějších předpisů.

Od středy 11. 03. 2020 je základní škola včetně družiny uzavřena. Mateřská škola zůstává v provozu.

Žádáme rodiče, aby apelovali na své děti, aby se neshromažďovaly v obchodních centrech.

Pokud dojde k případným změnám, budeme Vás informovat prostřednictvím našich webových stránek.

Ošetřovné

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy bude rodičům k dispozici v kanceláři školy v době od 8.00 – 12.00 hodin.