Basketbal 15.03.2018

Ve středu 14.3. 20178 se konal v Novém Bydžově turnaj v basketbalu chlapců. Naši školu reprezentovali Dominik Bulák, Ladislav Tryzna, Matouš Tejc, Jakub Knejp, Lukáš Volf, František Vízner, Patrik Piskač a Lukáš Souček. Po třech s přehledem vyhraných zápasech ve skupině se kluci dost zapotili v semifinále, kde vítězně hráli s reprezentanty ZŠ Skřivany. Ve finále je čekal favorit ze ZŠ Bezručova, kterého kluci zaskočili. Dvě minuty před koncem zápasu vedli 13:8 a vypadalo to na překvapivé vítězství. V nervy drásající koncovce, ale soupeř dokázal otočit a na naši školu zbylo druhé místo. Přesto je to super výsledek a kluků děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Ve čtvrtek 15.3. 2018 jsme pořádali turnaj v basketbalu dívek v naší tělocvičně. Po třech těžkých zápasech muselo o pořadí rozhodnout skóre. Naše děvčata nakonec skončila čtvrtá, těsně pod stupni vítězů.